Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Kategoria: Urząd Gminy

Ogłoszono przez Dariusz Chełminiak | wersja archiwalna

wydziały i stanowiska

Kierownictwo urzędu
 

Imię i nazwisko

Funkcja

Nr pok.

Adres e-mail

Nr tel. wewn.

55 231 56 13

          Marcin Ślęzak

Wójt Gminy

11

wojt@gminagronowo.pl

33

        Jadwiga Pliszka

Sekretarz Gminy

25

sekretarz@gminagronowo.pl

36

       Natalia Kadamus

Skarbnik Gminy

21

skarbnik@gminagronowo.pl

46

 

 

Imię i nazwisko

Dział

Funkcja

Nr pok.

Adres e-mail


55 231 56 13 oraz nr tel. wewn.

Halina Gdula

USC

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Dowody osobiste

3

usc@gminagronowo.pl

43

Magdalena     Nazaruk

OC

Obrona cywilna, obsługa Rady Gminy, Ewidencja Działalności Gospodarczej

6

m.nazaruk@gminagronowo.pl

35

 Katarzyna  Myśliwa

REFERAT

FINANSOWY

Księgowość budżetowa

21

k.mysliwa@gminagronowo.pl

48

Barbara Łastówka

Księgowość budżetowa / Główny księgowy oświaty

 20

b.lastowka@gminagronowo.pl

37

Krystyna Przybylska

Kasa

20

k.przybylska@gminagronowo.pl

52

Elżbieta Wiśniewska

Windykacja, opłaty

18

e.wisniewska@gminagronowo.pl

34

Adriana Domańska

Wymiar podatków, ulgi podatkowe

21

a.domanska@gminagronowo.pl

48

IIzabela Polek

Windykacja, podatek transportowy

18

i.gajkowska@gminagronowo.pl

34

Ewa Miller-Prokaziuk

Płace

20
 

e.miller@gminagronowo.pl

52

Sebastian Stawski

ZESPÓŁ DS. ROZWOJU GOSPODARCZEGO

Kierownik Zespołu Ds. Rozwoju Gospodarczego / informatyka

10

s.stawski@gminagronowo.pl

54

Ewa Zając

Gosp. przestrzenna i wodna
Zamówienia publiczne

14

e.zajac@gminagronowo.pl

38

Joanna Wojtalewicz

Ochrona środowiska

13

srodowisko@gminagronowo.pl

41

Ewa Piepiórka

Gosp. komunalna, mieszk.

13

e.piepiorka@gminagronowo.pl

44

 Marcin Treska

Zagospodarowanie przestrzenne / budownictwo

15

 m.treska@gminagronowo.pl

51

Barbara Polek

ZESPÓŁ DS. ORGANIZACYJNYCH

Kadry / Jednostki pomocnicze / archiwum

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

22

b.polek@gminagronowo.pl
 

47

Izabela Kanikuła

Sekretariat / fundusze unijne, promocja / organizacje pozarządowe / sport i rekreacja

11

sekretariat@gminagronowo.pl

31

 

 

Straż Gminna - pok. nr 8
 
Henryk Malecki

Komendant

komendant@gminagronowo.pl

55 231 56 13
wewn. 42

Tomasz Lewnadowski

Strażnik

straz.gminna@gminagronowo.pl

55 231 56 13 wewn. 50